Ο Μάρτιος είναι ο μήνας που είναι αφιερωμένος στη γυναίκα και στο πολυδαίδαλο έργο της.
Ο Δήμος Βριλησσίων, ως ελάχιστο δείγμα αναγνώρισης και εκτίμησης, διοργανώνει σειρά εκδηλώσεων και ομιλιών.
Μετά από την επιτυχημένη εκδήλωση “I am not a doll”, σας καλούμε τη Δευτέρα 20 Απριλίου στις 18.00 στην αίθουσα του ΤΥΠΕΤ όπου θα μιλήσει η κ. Ζέφη Δημαδάμα. (Λέκτορας στο Τμήμα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών στο Πάντειο Πανεπιστήμιο. Αντιπρόεδρος Γυναικών Ευρωπαϊκού Σοσιαλιστικού Κόμματος).
![Εκδήλωση αφιερωμένη στη γυναίκα 4 g](https://kifissiacity.gr/wp-content/uploads/2023/03/ceb5cebaceb4ceaecebbcf89cf83ceb7-ceb1cf86ceb9ceb5cf81cf89cebcceadcebdceb7-cf83cf84ceb7-ceb3cf85cebdceb1ceafcebaceb1_64110f36cb40a.jpeg)