Ο Δήμος Κηφισιάς μας ενημερώνει ότι η Κοινωνική Μέριμνα και το «Δημοτικό Πολυϊατρειο Διονύσιος Βαρελάς» του Δήμου, έχει προγραμματίσει εθελοντική αιμοδοσία για την ενίσχυση του εθνικού κέντρου αιμοδοσίας , σε συνεργασία με το Λαϊκό Νοσοκομείο :
Δευτέρα 15 Ιουνίου 2020 9:00-13:30
Αίθουσα του Πολιτιστικού Κέντρου στο Δημαρχείο Κηφισιάς (Διονύσου& Μυρσίνης)
Η αιμοδοσία θα διεξαχθεί με την αυστηρή τήρηση των κανόνων και των υγειονομικών πρωτοκόλλων για την προστασία και την ασφάλεια των αιμοδοτών από την εξάπλωση του κορονοϊου.
Τηλέφωνο για ραντεβού: 2108012632
![Εθελοντική αιμοδοσία της Κοινωνικής Μέριμνας του Δήμου Κηφισιάς 3 αιμοδοσία](https://kifissiacity.gr/wp-content/uploads/2020/06/10_3-189x300.jpg)